4136 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 6 januari 2020 -
9042 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 5 februari 2018 -
8331 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 21 mars 2011
5255 Färglitografi
Hans Andersson, "Wästan", 335/360, 34x46
Såld: 150 kr
Såldes den 23 augusti 2010 -
4078 Färglitografi
signerad Hans Andersson, 7/360, vågspel, 32x44
Såld: 100 kr
Såldes den 24 november 2008 -
7248 Färglitografier
2st, Hans Andersson, 225/360, 33x44
Såld: 350 kr
Såldes den 8 augusti 2005
3257 Färglitografi
Hans Andersson, Strandvägen, 32 x 44
Såld: 400 kr
Såldes den 11 november 2002